ЈИЕ што друго правиш

Воведување на нас.

Избрана Производи

Xuzhou Grandway Imp & Exp копродукции, ООД. лоцира во Кина машини за изградба на градот Xuzhou. Grandway е професионална компанија со долгогодишно искуство и во домашниот и меѓународниот пазар за градежни машини и резервни делови, како и услуги. Ние сме во близина на база на производство на светски познатиот бренд САТ, Liebherr во Кина и врз основа на предностите на XCMG брендот и конкурентни ресурси, Grandway Imp & Exp копродукции, Ltd ...

ПРОИЗВОДИ

алат

  • Избрана Производи
  • Нови пристигнувања
    WhatsApp Онлајн Chat!